// Agencja Melonet

Konkretne działania SEO i SEM

Znamy się na marketingu internetowym i znamy Twoje potrzeby. Wiemy, że nie zależy Tobie na wysokich słupkach odwiedzin strony czy liczbie polubień na Facebooku – dla Ciebie liczą się zamówienia, konkretne efekty z prowadzonych działań. Wierzymy również, że dzięki połączeniu kilku kanałów dystrybucji można stworzyć rozpoznawalną markę w danej branży.

Rozkład naszych działań:

Liczne certyfikaty

Z zakresu SEO i SEM

Najlepsze narzędzia

Projektowe i analityczne

Bogate doświadczenie

Działalność na rynku od 2015 roku

Zaangażowanie

Stały kontakt ze specjalistą

30%

Analizy
Techniczne

70%

Realizacja
działań

// Wiedza & doświadczenie

Najlepsze strategie SEO

Aby osiągać satysfakcjonujące pozycje w wynikach wyszukiwania trzeba zdobywać zaufanie w „oczach” wyszukiwarki internetowej – im bardziej wartościowa i popularna strona tym to zaufanie jest większe.

To wieloetapowy proces, który wciąż trzeba udoskonalać. Wykonujemy to nieustannie dla biznesów, z którymi współpracujemy i nieustannie ulepszamy naszą pracę.

6+

Lat na rynku

11+

Lat Doświadczenia

1 000 000+

złotych zwydatkowanych budżetów

TOP najbardziej widoczne strony marketingowe - raport

Raport Senuto 2020

W najnowszym raporcie od Senuto na rok 2020 zajęliśmy 13 miejsce w rankingu 100 najlepiej widocznych serwisów marketingowych w polskim Google!

// Różne branże - od małych firm po spółki akcyjne

Doświadczenie poparte referencjami

Emilia Clarke
Agencja Maciaszczyk,
Grupa Maciaszczyk Sp. z o.o. Sp. k.
Paulina Konieczna, Social Media A.E.
"Chcę bardzo serdecznie polecić Pana Pawła Nowackiego, jest on bardzo kontaktowy, dyspozycyjny i zawsze chętny do pomocy.
Posiada ogromną wiedzę na temat AdWordsów, którą chętnie się dzieli, prowadzi Klienta za rękę i proponuje ciekawe rozwiązania.
Bezproblemowa współpraca z bardzo dobrymi rezultatami."
Emilia Clarke
Kadromierz Sp. z o.o.
Radosław Głowaty, CEO
"Dzięki współpracy, w krótkim czasie pojawiliśmy się na pierwszych stronach w wyszukiwarkach internetowych i znacznie zwiększyliśmy ruch na naszej stronie.
Godna pokreślenia jest terminowość firmy, profesjonalne podejście oraz obsługa klienta."
Saloner Sp. z o.o.
Przemek Popławski, CEO
"Paweł podchodzi z zaangażowaniem do tematu. W połączeniu z dużą wiedzą i doświadczeniem tworzy to świetny mix osoby, która potrafi kompleksowo zaopiekować się marką w kontekście Google i innych działań marketingowych. Z czystym sumieniem polecam współpracę."
Bracia Nowaccy Sp. z o.o.
Piotr Nowacki, CEO
"Wieloletnie partnerstwo w obsłudze kampanii AdWords jest najlepszą rekomendacją działań firmy. Przez ten czas zawsze byliśmy zadowoleni z efektów prowadzonych kampanii na rzecz pozyskiwania nowych klientów. Solidność na 100%."

// Poznaj warunki współpracy

Sprawdzony partner w biznesie

Paweł Nowacki SEO&SEM - właściciel Agencji Melonet Poznań

Paweł Nowacki

Certyfikowany specjalista
Google Ads i Microsoft Advertising

Właściciel agencji marketingowej Melonet.
Specjalista performance marketingu.

Absolwent kierunku Marketing Internetowy
na Collegium Da Vinci w Poznaniu.

Absolwent kierunku Informatyka i Ekonometria
na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu.

Chcesz zwiększyć liczbę klientów?

Skuteczna i przede wszystkim mierzalna reklama – taka jest właśnie reklama w Internecie. Żadne inne medium nie umożliwia tak dokładnego targetowania i kontekstowego umiejscawiania reklam. Coraz częściej konsumenci podejmują swoje decyzje zakupowe w Internecie – nie przegap tego i bądź tam gdzie są Twoi klienci. Niezależnie od tego czy Twój biznes jest ściśle związany z Internetem lub jest tradycyjnym, stacjonarnym biznesem Twoja firma musi być widoczna w Internecie. Posiadanie strony internetowej to dobry początek, jednak czy ona generuje dla Ciebie klientów?

Co możemy zaoferować Tobie? Kompleksowe działania marketingowe w Internecie!
Specjalizujemy się w tworzeniu i obsłudze kampanii AdWords, dzięki którym możesz się pokazać każdemu internaucie w Polsce – linki sponsorowane w wyszukiwarce Google, reklama graficzna w sieci partnerów czy remarketing. Specjalizujemy się również w pozycjonowaniu stron, dzięki czemu Twoja strona internetowa będzie widoczna w wyszukiwarce.

// Nie wiążemy się długą umową, więc może warto sprawdzić?

Proste zasady

// Czy wiesz że...?

Dla nas najważniejsze jest osiągnięcie dla Ciebie i Twojej firmy realnych korzyści z prowadzonych działań marketingowych. Dążymy do tego, aby wypracowany ruch na stronie konwertował w realnych klientów. Pomożemy Tobie zaistnieć w sieci.