Agencja SEO/SEM

Kim jesteśmy i co możemy dla Twojej firmy zrobić


Skuteczna i przede wszystkim mierzalna reklama - taka jest właśnie reklama w Internecie. Żadne inne medium nie umożliwia tak dokładnego targetowania i kontekstowego umiejscawiania reklam. Coraz częściej konsumenci podejmują swoje decyzje zakupowe w Internecie - nie przegap tego i bądź tam gdzie są Twoi klienci. Niezależnie od tego czy Twój biznes jest ściśle związany z Internetem lub jest tradycyjnym, stacjonarnym biznesem Twoja firma musi być widoczna w Internecie. Posiadanie strony internetowej to dobry początek, jednak czy ona generuje dla Ciebie klientów?

Co możemy zaoferować Tobie? Kompleksowe działania marketingowe w Internecie!
Specjalizujemy się w tworzeniu i obsłudze kampanii AdWords, dzięki którym możesz się pokazać każdemu internaucie w Polsce - linki sponsorowane w wyszukiwarce Google, reklama graficzna w sieci partnerów czy remarketing. Specjalizujemy się również w pozycjonowaniu stron, dzięki czemu Twoja strona internetowa będzie widoczna w wyszukiwarce.

Znamy się na marketingu internetowym i znamy Twoje potrzeby. Wiemy, że nie zależy Tobie na wysokich słupkach odwiedzin strony czy liczbie polubień na Facebooku - dla Ciebie liczą się zamówienia, konkretne efekty z prowadzonych działań. Wierzymy również, że dzięki połączeniu kilku kanałów dystrybucji można stworzyć rozpoznawalną markę w danej branży.

Jak działamy
Krok 1
Analiza Twojej oferty i strony internetowej
Dzięki temu wiemy na sprzedaży jakiej usługi czy produkcie zależy tobie najbardziej oraz czego oczekuje potencjalny klient.
Krok 2
Analiza konkurencji
To jest podstawa - sprawdzimy co robi Twoja konkurencja w Internecie oraz w czym jest lepsza i na tej podstawie przygotujemy strategię.
Krok 3
Podstawowy Audyt UX strony
Zdarza się, że strona może mieć setki wejść na stronę, a zamówień nie przybywa. Na podstawie wcześniejszej analizy sprawdzamy stronę pod kątem użyteczności. Dzięki temu poznamy i naprawimy przyczynę dlaczego klienci wchodzą na stronę ale nie korzystają z naszej oferty.
Krok 4
Wdrożenie zmian
Jeśli strona tego wymaga to wówczas dokonujemy na niej zmian, które mają ułatwić poruszanie się robotów Google oraz użytkowników po stronie.
Krok 5
Monitorowanie i optymalizacja
Internet cały czas się zmienia - nie ma jednej wypracowanej ścieżki. Dlatego nieustannie monitorujemy statystyki aby na bieżąco optymalizować prowadzone działania reklamowe.
+

Jesteś zainteresowany ofertą?
Masz jeszcze pytania?

Oferujemy kompleksowe doradztwo, bezpłatną wycenę działań marketingowych. Wyślij do nas wiadomość e-mail lub zadzwoń - chętnie doradzimy i wspólnie pomyślimy nad rozwojem Twojej firmy!